| Katalógus >Pendrive |
| Kartonos kiszerelés | 25 |
| Vonalkód | IT7850 740617180183 0740617180183 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | 64 GB-s kingston pendrive, Data Traveler R500-as tipus. Olvasás: 30MB/s Írás: 20MB/s Strapabíró gumiboritás. |
| Terméknév (angol) | Kingston USB pendrive 64GB *DT R500* |
| Terméknév (magyar) | Kingston USB pendrive 64GB *DT R500* |
| Terméknév | Kingston USB pendrive 64GB *DT R500* (IT7850) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2018-05-07 11:38 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT7850/Pendrive (USB háttértár)/Kingston_USB_pendrive_64GB_%2ADT_R500%2A |